Autor Wątek:  Powrót  (Przeczytany 7631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sebol82

  • Gość
Powrót
« dnia: 28 Grudnia 2016, 21:11:20 »
Już za minutkę już za momencik. Wielki come back. Sawi wraca do żywych. Chwilowo na innym kompie ale ze swoimi projektami, które właśnie zrzucamy :).
Edit:// I już zawitał :D
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2016, 21:12:48 wysłana przez Sebol82 »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Powrót
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Grudnia 2016, 21:15:48 »
A on jeszcze żyje? Pewnie jemu kolejny dysk padł.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Sebol82

  • Gość
Odp: Powrót
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Grudnia 2016, 21:19:00 »
Kurna nie kracz bo w dyskach grzebie :D. Jeszcze spsuje i co bedzie?

Online matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6088
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2066
Odp: Powrót
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Grudnia 2016, 21:19:41 »
Seba, możesz na IRC, czy coś?
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Sebol82

  • Gość
Odp: Powrót
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Grudnia 2016, 21:31:59 »
A co jest. Bo mam od cholery na łbie teraz. A na rano musze gonić do roboty. A mam roboty teraz mam jeszcze na kilka godzin
EDIT:
Sebastianie polska mowa być gumowa? :D.

Sprawdzam tylko czy nie zardzewiałeś :D
Ha ha.
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2016, 21:42:12 wysłana przez Pedrosiasty »

Offline RUDEK

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 292
  • cisza spokój na tle kolei
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 125
Odp: Powrót
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Grudnia 2016, 21:51:45 »
Już się nie mogę doczekać efektów, w końcu Nowy Rok się zbliża.

Online matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6088
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2066
Odp: Powrót
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Grudnia 2016, 21:56:57 »
@Sebol82  w takim razie już nic ;)
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1231
Odp: Powrót
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Grudnia 2016, 00:37:31 »
Często na FB czy prywatnie zgłaszają się osoby, które pytają jak można wesprzeć twórców. Padają propozycje utworzenia fundacji / stowarzyszenia, założenia konta na portalach crowdfundingowych, a tak naprawdę to wystarczy parę stówek na nowy dysk dla twórców i mamy sprawę załatwioną. Dzięki @Sebol że wracasz, Ciebie jak i @Sawiego brakowało ostatnio.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Powrót
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Grudnia 2016, 00:41:50 »
Miło to słyszeć :). Jednak nie ma do końca tak różowo, bo przepadł mi jak kamień w wodę dysk przenośny na którym miałem repo i mnóstwo plików. Co prawda SSD żyje i projekty są, tylko problem z materiałami typu tekstury, modele t3d itp, które zapewne na tym dysku się znajdowały. W skrócie modele są białe. Być może część z tego odzyskam jeśli znajduje się one jeszcze na tych serwerach. Jednak nie jestem na obecną chwilę w stanie określić ile.
EDIT:
Nieaktualne. Po wielu poszukiwaniach wreszcie się odnalazł :).
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2016, 06:28:21 wysłana przez Pedrosiasty »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Powrót
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Grudnia 2016, 07:54:47 »
No to jeszcze tylko zmień nick-a z powrotem i będzie można go uznać za pełny ;)
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Powrót
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Grudnia 2016, 09:19:24 »
Special for you Grigory. Zatem niech tak się stanie :).
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2016, 09:25:18 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline jakubg1

  • Wydział Repozytorium
  • Wiadomości: 1510
  • MaSzyna ma szynę, szyna ma MaSzynę - na kołach.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1145
Odp: Powrót
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Grudnia 2016, 14:21:00 »
Teraz to już wiadome, że mimo że tego nie chcę, zostanę wydalony z funkcji moderatora. :( Czemu akurat kiedy napływa świeżość "jednostki zaczynają wracać z NR i NG"?

EDIT: Jeszcze nie składam dymisji, ale na pewno moja obecność jako moderator tylko narobiła tutaj niezłych dymów. :D
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2016, 14:22:05 wysłana przez jakubg1 »
10 lat na forum MaSzyny!

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Powrót
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Grudnia 2016, 14:38:48 »
Takimi wypowiedziami jak wyżej raczej nie poprawiasz odbioru swojej osoby. Powiedz mi w jakim celu to NR i NG? Za dużo agresji masz w sobie czy jak?
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Powrót
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Grudnia 2016, 14:51:45 »
Funkcja moderatora nie zwalnia z obowiązku wspolpracy z reszta spolecznosci forum, a tu co mamy? Po groźbie dawania 50% ostrzeżenia i jednodniowego bana ( Napisano na niebiesko),  wystarczylo odwolanie do regulaminu. Mamy teraz żal z powodu powrotu stalych czlonkow forum w tym moderatora. Ja mam blisko 60 lat życia za sobą, nie muszę tu na tym forum być, malo czego się boje, i wierze nadal w wolność wypowiedzi. Jak nie na tym to na swoim serwerze. Cieszę się z powrotu Sebastiana, Sawiego, przynajmniej wiem jacy są, a oni jaki ja jestem. Post nie zawiera obelg, jest wyrazem swobodnej myśli, nie podlegającej żadnym paragrafom.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Powrót
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Grudnia 2016, 15:18:29 »
OMG, jak dzieci w piaskownicy...

Offline jakubg1

  • Wydział Repozytorium
  • Wiadomości: 1510
  • MaSzyna ma szynę, szyna ma MaSzynę - na kołach.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1145
Odp: Powrót
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Grudnia 2016, 15:26:45 »
Jasno jest napisane, że było to w wątku który został już usunięty. Tam normalnie był wysyp negatywnych komentarzy. Cytat od Stelego, który zacytował jedną z tamtejszych wiadomości:
Cytuj
Stoisz teraz tam gdzie stało zomo.

Teraz to już wiadome, że mimo że tego nie chcę, zostanę wydalony z funkcji moderatora. :( Czemu akurat kiedy napływa świeżość "jednostki zaczynają wracać z NR i NG"?

EDIT: Jeszcze nie składam dymisji, ale na pewno moja obecność jako moderator tylko narobiła tutaj niezłych dymów. :D
Chciałeś aby kierować nasze uwagi bezpośrednio do Ciebie na pw a nie publicznie na forum, więc piszę osobiście do Ciebie. Jestem na tym forum od 2007 roku. Zawsze tutaj była dyscyplina i porządek, której nie znalazłeś nigdzie indziej na innym forum. Skoro ktoś Tobie zaufał i powołał Cię na funkcję młodszego moderatora to zwróć uwagę na co piszesz. Wklejam Twoją wypowiedź. A o co chodzi ? Chodzi o to, że skoro posiadasz taką funkcję to nie pisz tak dziecinnych tekstów. Starzy użytkownicy, którzy tu siedzą od lat i widzą co wyprawiasz nadużywając funkcji moderatora to szlag ich trafia. MasterMatiemu piszesz na niebiesko żeby nie nadużywał "??" lub "!!" ani emotikonów to wzorem jednak nie jesteś. Popatrz na bocznicę ile sam swoich postów wywaliłeś i ile bzdurnych uwag piszesz pod postami. Teraz rozumiesz dlaczego jest taka nagonka na Ciebie ? Starzy, którzy latami poświęcali swój czas na rozwój symulatora są poprawiani i bocznicowani przez gimnazjalistę. To tak jakby w wojsku szeregowy poprawiał porucznika. Jak będziesz w wojsku czego Ci życzę to uwierz mi, taka zniewaga kończy się bardzo źle. Sądząc po Twoich wypowiedziach mam wrażenie, że nie masz pewnie jeszcze nawet ukończonych 17 lat. A jak chcesz odbudować swoja renomę dalej przy tej funkcji to nie wróżę Ci żadnej rewelacji.
Wyżej wymieniony powód przekonał mnie i utwierdził w ostateczności.
Składam dymisję i rezygnuję z funkcji Młodszego Moderatora. Skoro dostałem buntu, możecie mnie zbanować?
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2016, 15:30:29 wysłana przez jakubg1 »
10 lat na forum MaSzyny!

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Powrót
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Grudnia 2016, 15:44:21 »
Teraz to już wiadome, że mimo że tego nie chcę, zostanę wydalony z funkcji moderatora. :( Czemu akurat kiedy napływa świeżość "jednostki zaczynają wracać z NR i NG"?

EDIT: Jeszcze nie składam dymisji, ale na pewno moja obecność jako moderator tylko narobiła tutaj niezłych dymów. :D
Jakub, w jakim celu napisałeś ten post. Skoro chcesz być modem, to trzeba mieć twardy tyłek i nie wietrzyć podstępów jak w przytoczonej wiadomości. Nie jeden został tu moderatorem, nie jeden miał kwalifikacje, bo chcieć to za mało. Mimo tego wielu skończyło w niesławie.
Wątek luźny, nie związany merytorycznie z niczym więcej, co napisał Sebastian i proszę... Ja też luzik i bez emotikonów.
O nie kolego, bana to dla Ciebie nikt nie chce.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2016, 15:45:56 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline jakubg1

  • Wydział Repozytorium
  • Wiadomości: 1510
  • MaSzyna ma szynę, szyna ma MaSzynę - na kołach.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1145
Odp: Powrót
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Grudnia 2016, 15:56:26 »
Teraz to już wiadome, że mimo że tego nie chcę, zostanę wydalony z funkcji moderatora. :( Czemu akurat kiedy napływa świeżość "jednostki zaczynają wracać z NR i NG"?

EDIT: Jeszcze nie składam dymisji, ale na pewno moja obecność jako moderator tylko narobiła tutaj niezłych dymów. :D
Jakub, w jakim celu napisałeś ten post. Skoro chcesz być modem, to trzeba mieć twardy tyłek i nie wietrzyć podstępów jak w przytoczonej wiadomości. Nie jeden został tu moderatorem, nie jeden miał kwalifikacje, bo chcieć to za mało. Mimo tego wielu skończyło w niesławie.
Wątek luźny, nie związany merytorycznie z niczym więcej, co napisał Sebastian i proszę... Ja też luzik i bez emotikonów.
O nie kolego, bana to dla Ciebie nikt nie chce.
Już tłumaczę. Stałem się moderatorem kiedy było mało moderatorów. Kilka dni później wszyscy zaczęli zgłaszać chęć kandydatury na moderatora a Sawi też już wrócił na stołek. Wobec nich jestem bezsilny. Żegnam się z forum i nie wiem kiedy wrócę. Być może nigdy. Tak to jest, sprzeczki mogą doprowadzać do wielu decyzji które niszczą karierę.
10 lat na forum MaSzyny!

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Powrót
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Grudnia 2016, 16:10:52 »
O nie, co to znaczy bezsilny? Nikt nie wymaga odejścia z forum masz zostać! Wyuszczyłem dwa zarzuty, poszło do Quarka. Teraz zacytowałeś post pod postem, wbrew regulaminowi... To jest brak kwalifikacji na funkcję nie mylić z obelgami! Jako user działaj i wspomagaj symka, uzyskasz pomoc nie jednego z nas, chyba się nie mylę chłopaki?

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Powrót
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Grudnia 2016, 16:14:33 »
Idzcie na piwo, mleko albo cos... To nie grupa wsparcia, zeby czyjes problemy samozachowawcze rozwiazywac.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2016, 16:15:35 wysłana przez AtapiCl »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Powrót
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Grudnia 2016, 16:34:27 »
@Krzyśku626 doceniam to. Swoją drogą nie wiedziałem, że jak nagle się pojawię po tej swojej dłuższej przerwie okażę się przyczyną rezygnacji. Dziwne i niezbyt komfortowe. Tym bardziej, że ja nie znam kompletnie całej zaistniałej sytuacji. Tomek to skwitował krótko i na temat.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2016, 16:45:22 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".