Autor Wątek:  Artykuły w prasie o MaSzynie  (Przeczytany 3258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Artykuły w prasie o MaSzynie
« dnia: 22 Listopada 2016, 13:45:33 »
Dawno, dawno temu, na starej, zielonej stronie był sobie taki dział "Prasa" gdzie wrzucano wycinki z gazet lub artykuły dot. symulatora (http://eu07.pl/modules/news/index.php?storytopic=7). Oglądając ostatni materiał z Telexpressu żałowałem, że nie ma takiego działu gdzie można by w jednym miejscu publikować tego typu materiały promujące nasz symulator, po czym przypomniałem sobie, że jakiś czas temu napisałem artykuł do czasopisma dla pracowników PKPIC na temat symulatorów kolejowych, gdzie poświęciłem akapit naszej MaSzynie oraz symulatorowi ISDR. W załączniku wycinek artykułu z 02/2016 Pulsu Intercity (Link w wyższej rozdzielczości). Jeżeli macie jakieś prasowe materiały to zachęcam do publikacji.

EDIT: Baza artykułu powstała w 2015 roku i wtedy też symulator Demonstrator oznaczał obecny symulator firmy Qumak.
« Ostatnia zmiana: 22 Listopada 2016, 13:47:01 wysłana przez Cesky Kretek »

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1231
Odp: Artykuły w prasie o MaSzynie
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopada 2016, 13:52:35 »
Przyłączam się do tej prośby. Bardzo proszę o przypomnienie tutaj o wszystkich materiałach w TV/Internecie/prasie - skany materiałów, linki do materiałów lub też same linki na forum, bo sporo z nich było wspomnianych na forum i jest to porozrzucane po różnych działach. Warto ten dział "wskrzesić", wstępnie planuję utworzyć nową podstronę na eu07.pl.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2959
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 319
Odp: Artykuły w prasie o MaSzynie
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopada 2016, 15:05:42 »
W zasadzie, zakładka "dla prasy" powinna już dawno być na stronie. Ewentualnie "Symulator w prasie" :)

Offline maciek001

  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
    • FanPage symulatora ET22
  • Otrzymane polubienia: 33
Odp: Artykuły w prasie o MaSzynie
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Listopada 2016, 15:57:31 »
"dla prasy" brzmi bardziej jakby ktoś z prasy miał się kontaktować z osobami odpowiedzialnymi za to niż jakaś podstrona z materiałami z mediów. Lepiej zrobić "Pisali o nas" lub coś sugerującego materiały na temat Maszyny.
Wszystko da się zrobić tylko jeszcze nie wiem jak.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1231
Odp: Artykuły w prasie o MaSzynie
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopada 2016, 18:02:03 »
http://eu07.pl/dla-prasy/ funkcjonuje od dawna, robimy osobną podstronę na notki prasowe / materiały telewizyjne/radiowe na wzór http://eu07.pl/modules/news/index.php?storytopic=7.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!