Autor Wątek:  Problem ze znalezieniem wagonu  (Przeczytany 4132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pioko17

  • Wiadomości: 329
  • Szczecin
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Problem ze znalezieniem wagonu
« dnia: 11 Września 2016, 22:30:42 »
Nie wiem, czy to bardziej problem do tego działu, czy do Rainsted. W każdym razie - szukam, szukam i nie mogę znaleźć w programie wagonów do pociągu RegioEkspress. Mam najnowszego patcha. Znaleźć nie mogę. Wchodzę więc w dział publikacje, by może je pobrać. Gdy wejdę w >>Downlowad<< jest informacja, że strona nie istnieje. Nie wiem teraz - czy wagony zostały z jakiegoś powodu wycofane z symulatora? Czy po prostu są gdzieś ukryte?

Pozdrawiam i przepraszam, jeśli było, ale nie znalazłem na forum.

Online matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6086
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2066
Odp: Problem ze znalezieniem wagonu
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Września 2016, 22:42:53 »
Powinien być na samym dole listy w dziale wagony b. Jeżeli nie ma, to kliknij sprawdź posiadany tabor. Jest cały czas w paczce.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline pioko17

  • Wiadomości: 329
  • Szczecin
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Problem ze znalezieniem wagonu
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Września 2016, 22:51:40 »
Przypadkowo wszedłem do działu "Dodatki" w Rainsted i okazało się, że tam one były. Problem więc sam się rozwiązał. Zaktualizowałem Maszynę pierwszy raz od chyba 4 lat i są efekty, że teraz nic nie ogarniam. Do zamknięcia. ;)

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Problem ze znalezieniem wagonu
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Września 2016, 23:04:20 »
Jeśli masz najnowszego patcha, to powinny być już zawarte. To dość stary dodatek. Albo coś namieszałeś, albo niepoprawnie wygenerowała się lista taboru. 16Xa są rozrzucone między kategoriami AB (163a) i BP (161a, 162a).
Mój kanał youtube