Autor Wątek:  Dotyczy scenariusza "Zwierzyniec"- dziewczyny na bilbordach  (Przeczytany 6307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ObelixPL

  • Wiadomości: 12
  • Bez Boga ani do proga.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dotyczy scenariusza "Zwierzyniec"- dziewczyny na bilbordach
« dnia: 19 Czerwca 2016, 18:52:24 »
Pokój i miłość niech będzie z Wami, umiłowani w Chrystusie bracia i siostry. Mam problem:
Na trasie przejazdu pociągu jest kilka bilbordów z dziewczynami skąpo ubranymi (bikini itp.). Jestem katolikiem wierzącym i praktykującym. Między innymi takiego typu bilbordy nie podobają się Bogu i są łatwą drogą do zgrzeszenia nieczystością. Rażą mnie takie bilbordy, a nie chcę zgrzeszyć jakimkolwiek grzechem. Nic bowiem nieczystego nie wejdzie do nieba.
Dlatego zwracam się Was z prośbą o podanie mi ścieżki dostępu oraz nazwy plików graficznych, w których to bezeceństwo jest ukryte, abym mógł sobie je pozamieniać na obrazy religijne albo na piękno natury. Posiadam program graficzny obsługujący format dds (PaintNet).
Czekam na odpowiedź.
Z Bogiem.

PS. Autorem tej scenerii (według pliku tekstowego) jest Szogun. Napisałem już bodajże wczoraj do niego na PW, ale do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi.
Pozdrawiam - ObelixPL

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Dotyczy scenariusza "Zwierzyniec"- dziewczyny na bilbordach
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwca 2016, 19:51:05 »
Najprosciej, to zrob swoj Wykaz Ostrzezen Stalych i nie patrzec. przy okazji cwiczyc bedziesz swoja sile woli :)

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Dotyczy scenariusza "Zwierzyniec"- dziewczyny na bilbordach
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwca 2016, 20:02:20 »
Zajrzyj do folderu z teksturami. Jeśli znajdziesz rażące Cię obrazy, to podmień je na to, co Ty uważasz za stosowne. Ważne by pozostawić te same nazwy plików. Wtedy nie będziesz musiał edytować żadnych ścieżek dostępu i jest mniejsza szansa na popełnienie błędu.

Swoją drogą ciekaw jestem jak sobie radzisz idąc ulicą. W większych miastach takie bilboardy to codzienność.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Dotyczy scenariusza "Zwierzyniec"- dziewczyny na bilbordach
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwca 2016, 20:10:10 »
Benny z całym szacunkiem, ale to już fanatyzm, który zakrawa na hipokryzję. Nie znam człowieka, który by nie grzeszył czy to w myślach, czy też czynach choćby nie wiem jak się starał nie raz, nie dwa. Zatem to, że obrazki zostaną podmienione, raczej do tego tzw wybawienia nie przybliży. Czysta hipokryzja.
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2016, 20:32:29 wysłana przez Pedrosiasty »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Dotyczy scenariusza "Zwierzyniec"- dziewczyny na bilbordach
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Czerwca 2016, 20:23:52 »
Napisałem rozwiązanie, jak kolega chce, to niech sobie zmieni. Natomiast w oficjalnej paczce nie będzie to zmieniane - użytkownik nawet o to nie prosi.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Dotyczy scenariusza "Zwierzyniec"- dziewczyny na bilbordach
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Czerwca 2016, 20:34:58 »
Moze byc problem z podmianka wprost, bo miec swiadomosc, ze pod przykladowa nazwa gola-pani.dds bedzie cos sakrum... Chociaz faktycznie nie wiem jaka maja nazwy plkow do zamiany tresci.
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2016, 20:36:20 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Dotyczy scenariusza "Zwierzyniec"- dziewczyny na bilbordach
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Czerwca 2016, 21:48:42 »
textures\wasyl\reklama_duza
Tyle w temacie.
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2016, 21:50:40 wysłana przez adsim »
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Online ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Dotyczy scenariusza "Zwierzyniec"- dziewczyny na bilbordach
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Czerwca 2016, 22:28:33 »
A czy symulator może się oficjalnie zasłaniać "klauzulą sumienia"? Bo ja na przykład nie mam sumienia usuwać ani zdjęć ani bilboardów ze Scenerii :(

Ale dość sarkazmu. Panowie, przydałoby się przedyskutować kwestię jak poinformować odbiorców o możliwości pojawienia się czegoś "niecenzuralnego". Jakiś czas temu wyleciały wulgaryzmy, teraz jest mowa o panienkach a to nie pierwsza taka. Czy przypadkiem coś na kształt "Pegi" nie powinno być na stronie głównej bądź w dokumentacji MaSZyny? Pytam poważnie, bo rzeczywiście mamy do czynienia z różnymi przedziałami wiekowymi i światopoglądem, a niestety szeroko rozumiana (często mylnie i nadużywana) "poprawność polityczna" powoduje różnego rodzaju "dymy". Jakieś propozycje? ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2016, 22:31:49 wysłana przez ST44-003 »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Dotyczy scenariusza "Zwierzyniec"- dziewczyny na bilbordach
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Czerwca 2016, 23:24:32 »
Bilbordy pochodzą ze zdjęć prawdziwych, które przeszły cenzurę kogoś tam, więc są zdatne do oglądania przez niewinne duszyczki poruszające się po Rzeczypospolitej.
Autor wątku jest trollem, piszącym tematy w tym stylu gdzieś co pół roku. Serio nikt nie pamięta?
Mój kanał youtube

Offline Kacper9

  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Dotyczy scenariusza "Zwierzyniec"- dziewczyny na bilbordach
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Czerwca 2016, 06:27:04 »
Plakaty takie wiszą na ulicy, ostatnio nawet w telewizji można spotkać podobne reklamy, a jak komuś nie pasuje to niech sam zmieni.

Wszystko już zostało powiedziane. Zamykam.
Benek
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2016, 07:37:06 wysłana przez Benek »