Autor Wątek:  Linia 61 - regio  (Przeczytany 4969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline llol97

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Linia 61 - regio
« dnia: 03 Maja 2016, 16:42:15 »
Witam.
Po dłuższej przerwie postanowiłem przejechać się kilka tras kiblami :)
Ale wróćmy do tematu - na zastępczym wjechałem na stację Herby Stare. Tam odczekałem i dostałem sygnał odjazdu. Po chwili przede mną na mój tor wjechał EP08 ze składem a przez radio dostałem polecenie zmiany kabiny wraz z informacją "poinformuj jak zmienisz kabinę". Powyłączałem wszelkie oświetlenie, odhamowałem skład i zmieniłem kabinę. Ale czekałem tam 5 minut i nie było żadnych komunikatów przez radio.

Moje pytanie - co zrobiłem źle / czego nie zrobiłem że po zmianie kabiny nie było żadnych komunikatów?
WC Serwis EN57 :)

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Linia 61 - regio
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Maja 2016, 17:20:36 »
Po pierwsze załącz log. Po drugie wersja scenerii z paczki (czyli na stan 15.02) czy przerabiana przez Ra pobrana niedawno przez starter?
Mój kanał youtube

Offline llol97

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 61 - regio
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Maja 2016, 18:12:40 »
http://www.speedyshare.com/kQEhr/log.txt

Sceneria raczej z paczki, nie pobierałem żadnych modyfikacji.
WC Serwis EN57 :)

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Linia 61 - regio
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Maja 2016, 18:58:18 »
Pliki dajemy jako załączniki do postów. Jak przekraczają dopuszczalną wagę to na maszynowy serwer.
Przeczytałem ze zrozumieniem pierwszy post. Tam nie ma żadnej zmiany kabiny w Herbach. Lecisz prosto aż do Lublińca. EP08 dostał przebieg kolizyjny na ciebie?
Średnio chce mi się to debugować, zważywszy, że mamy betę Ra, ale jak jest błąd w paczce...
Mój kanał youtube

Offline llol97

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 61 - regio
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Maja 2016, 22:35:29 »
No EP08 wjechał na mój tor i zatrzymał się przed peronem - bez kolizji, zaś przez radio dostałem nakaz zmiany kabiny :D

Co do pliku - ok, następnym razem już wstawię jako załącznik jak będzie taka potrzeba :D
WC Serwis EN57 :)