Autor Wątek:  EU07.exe nie odpowiada  (Przeczytany 4943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jachusek222

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EU07.exe nie odpowiada
« dnia: 25 Kwietnia 2015, 09:16:30 »
Witam!
Gdy naciskam "uruchom symulator" włącza się cmd i wyskakuje błąd (w załączniku) Co zrobić?

Offline Czomo

  • Wiadomości: 152
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: EU07.exe nie odpowiada
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwietnia 2015, 09:50:40 »
Na podstawie tego postu Ci nie pomożemy, musisz podać jaki masz komputer, karta graficzna itd, dodatkowo log który znajduje się w głównym katalogu symulatora. Na razie to nawet i ja nie wiem jak Ci pomóc.

Offline Kacper9

  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: EU07.exe nie odpowiada
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwietnia 2015, 09:56:14 »
Nie zamykaj od razu symulatora poczekaj 5-10 minut (zależne od wydajnosci komputera) i powiedz co się stało.

Offline gracz

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: EU07.exe nie odpowiada
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Sierpnia 2015, 22:06:36 »
Witam. Otóż mam ten sam problem.
System - Windows 7 64-bit Home Premium
Sprzęt - HP Pavilion dv6-6130ew Entertainment
Karta graficzna - AMD Radeon HD 6490M
Procesor - Intel Core i3-2310M 2,1 GHz
Ilość pamięci RAM - 4 GB DDR3
Mapa - Po wybraniu każdej mapy uruchamia się eu07.exe, a następnie wyskakuje komunikat "Program MaSzyna EU07-424 przestał działać" W okienku eu07.exe nie pojawiały się nawet żadne zapisy.
Log - Logu niestety nie mam (wybrałem opcję "Zapisywanie przebiegu symulacji w "log.txt"" w RAINSTED.exe, ale log nie pojawia się w głównym folderze z grą.
Pobrałem najnowszą wersję gry, wypakowałem ją programem 7-Zip (najnowsza wersja) i pobrałem najnowszego patcha oraz go wgrałem (podmieniłem pliki).
Po włączeniu RAINSTED.exe pojawiło się zapytanie, czy pobrać najnowszą wersję tego programu - kliknąłem tak. Pobrało się i zainstalowało.
Dla pewności wyłączyłem wtedy antywirusa. Laptop był podłączony do zasilacza, a tryb zasilania ustawiony na Wysoka wydajność.
Proszę o pomoc.

EDIT: Problemem była karta graficzna. Oto co zrobiłem:
1. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej (mogła to być czynność zbędna).
2. Kliknąłem prawym przyciskiem myszy na pulpit i wybrałem "Konfiguruj przełączanie grafiki".
3. W nowym oknie kliknąłem na przycisk "Przeglądaj" i w nowym okienku wybrałem z głównego folderu gry plik "RAINSTED.exe".
4. W oknie (tym pierwszym) pojawił się wybrany wcześniej plik. Obok niego po prawo powinien być żółty przycisk, ale może on być również zielony lub czerwony. Klikamy na niego dotąd, aż zmieni się na zielony.
5. Klikamy na znajdujący się niżej przycisk "Zastosuj".
6. Robimy to samo co w punkcie 4, ale zamiast pliku "RAINSTED.exe" wybieramy plik "eu07.exe" i również klikamy "Zastosuj".
7. Po poprawnie wykonanych wyżej czynnościach zamykamy okno.
8. Uruchamiamy grę i sprawdzamy czy działa.
Teraz gra będzie działać na zintegrowanej karcie Intela, która jest słabsza, ale gra przynajmniej działa.
Warto też zmienić plan zasilania na najbardziej wydajny - da to więcej FPS. U mnie jest to plan o nazwie "Wysoka wydajność".
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpnia 2015, 13:15:08 wysłana przez gracz »