Autor Wątek:  Szukam zrzutu obrazującego transport kombinowany  (Przeczytany 19746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz W.

  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Szukam zrzutu obrazującego transport kombinowany
« dnia: 15 Marca 2012, 19:03:28 »
Witajcie!

Na początek trochę historii. MaSzyną zainteresowałem się odkąd mam internet. Starsza od mojego profilu na forum jest chyba tylko moja skrzynka poczty elektronicznej. Poznałem mnóstwo tajników MaSzyny, choć nie stworzyłem żadnych liczących się dodatków. Od 2005 roku byłem betatesterem. Za pośrednictwem forum poznałem kilku MaSzynistów. W okresie Nebula Killers Team miałem taką miniaturkę. :-) No ale potem poszedłem do internatu – bez komputera i internetu. Od tego momentu miałem małe możliwości jazdy. W 2009 z powodu braku angażowania utraciłem funkcję betatestera. W prawdzie miałem już pełne możliwości ponownego zaangażowania się w MaSzynę, ale jakoś tak mnie nie ciągło.
Dziś już nie jeżdżę MaSzyną, choć zawsze będzie pobrana paczka całościowa. Od czasu do czasu przejrzę forum i wejdę na kanał IRC #eu07. Gdzieś na półkę odłożyłem moją starą MaSzynę z różnymi lewymi modelami, które nigdy nie wyszły, np. ET41 z wielkim penisem na czole.

A teraz sedno sprawy – moja prośba do Was.
Z racji mojego sentymentu do symulatora, postanowiłem go upamiętnić w moim życiu. Piszę pracę dyplomową nt. propozycji przeniesienia tranzytowego ruchu samochodów ciężarowych na kolej. W rozdziale dotyczącym technologii transportu kombinowanego mógłbym umieścić 1-2 zrzuty ekranu z MaSzyny obrazujące transport kombinowany. I tutaj prośba, abyście zamieścili swoje propozycje.

Zrzut powinien przedstawiać jakiś wagon specjalizowany z kontenerem albo nadwoziem wymiennym. No chyba że już ktoś zrobił wagon platformę do przewozu samochodów ciężarowych. :-)
Ewentualnie jak ktoś lubi się bawić, to może upozorować w MaSzynie załadunek ww. jednostek ładunkowych na wagon.
Oczywiście tłem powinna być jakaś ładna sceneria.

Propozycje proszę opatrzać krótkim opisem zawierającą przede wszystkim typ wagonu.

Najlepszy zrzut zostanie umieszczony w mojej pracy dyplomowej, w opisie źródła znajdzie pełna nazwa symulatora MaSzyna, a także nazwa użytkownika będącego autorem zrzutu albo też jego imię i nazwisko.

Z góry dziękuję, czekam na propozycje i pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2012, 19:07:15 wysłana przez Mariusz W. »