Autor Wątek:  Podziękowania  (Przeczytany 2129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Munkustrap

  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Podziękowania
« dnia: 21 Lipca 2010, 17:45:18 »
Szukałem odpowiedniego wątku do napisania takiego "wazeliniarskiego" postu, ale nic nie znalazłem - więc Panie i Panowie wybaczą, że zrobię to tutaj. Generalnie od kilku lat sporadycznie, o ile czas pozwoli, zaglądam na to forum i od początku istnienia strony w zasadzie bawię się w warunkach domowych w maszynistę (takie tam marzenie jeszcze z dzieciństwa, które już nie zostanie spełnione, ale dzięki Wam jest ciągle gdzieś tam w wolnej chwili reanimowane). Chciałem tylko napisać, że cały ten projekt jest po prostu za je .. sty wspaniały! I wszyscy Ci, którzy przyczyniają się do tego, że ciągle nowe rzeczy urozmaicają ten symulator są tak samo za je .. ści wspaniali! Oczywiście każdy wolałby, żeby zamiast takich pierdół - pojawił się nowy post z jakimś ciekawym linkiem do pobrania, ale szczerze - kompletnie się na tym nie znam i jestem noga totalna jeżeli chodzi o tworzenie nowych rzeczy... Niemniej jednak za każdym razem, gdy po długiej przerwie zaglądam sobie na stronę Maszyny i znajduję nowe rzeczy do pobrania i śledzę tempo w jakim to wszystko gna do przodu - jestem pod takim wrażeniem, że naprawdę niskie ukłony! Szczególnie teraz, gdy wakacje za oknem, człowiek ma chwilę wolnego, więc siedzi po kilka godzin dziennie za "maszynowym" nastawnikiem mając gdzieś wszystko dookoła - chciałem w końcu napisać tych kilka zdań. Wielkie dzięki dla wszystkich tych, którzy spełniają "kolejowe" marzenia wszystkich tych, którzy się tym pasjonują i mimo narzekania na długi czas prawdziwych podróży i warunki w jakich się ta podróż odbywa - kochają te nasze śmierdzące pociągi - jedyne w swoim rodzaju! Wielkie dzięki i życzę powodzenia w dalszych pracach dla wszystkich miłośników i "głów", które o rozwój Maszyny dbają! Pozdrawiam i gnam na próbę...do teatru :P

Quark-t
« Ostatnia zmiana: 22 Lipca 2010, 15:17:40 wysłana przez Quark-t »