Autor Wątek:  Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?  (Przeczytany 59310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« dnia: 14 Marca 2010, 11:08:04 »
Tak jak w temacie, jestem ciekaw w co grywaliście na Amidze i na innych sprzętach. Ja miałem o ile dobrze pamiętam ze 3 Amigi 500 i dwie 600. Moim marzeniem było mieć 1200, ale niestety na tamte czasy to był drogi sprzęt. Ja na przykład pamiętam godziny spędzone przy tym
. Fakt grafika może i nienajlepsza, ale kto tam  na to zwracał uwagę :P .
« Ostatnia zmiana: 14 Marca 2010, 14:09:52 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Mat863994

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga jaką pamiętacie i w co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marca 2010, 12:10:41 »
Ja posiadam dwie Amigi 500. Najczęściej  z bratem grałem w wyścigi, chyba nazywały się "LOTUS" i w gre logiczna LEMINGI :P  Czasem grało się w SIM CITY z nudów.
PKP INTERCITY

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Amiga jaką pamiętacie i w co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marca 2010, 12:13:45 »
Sawi, stare dzieje :)
Pozdrawiam

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga jaką pamiętacie i w co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Marca 2010, 12:15:18 »
Ja posiadam dwie Amigi 500. Najczęściej  z bratem grałem w wyścigi, chyba nazywały się "LOTUS" i w gre logiczna LEMINGI :P
No cóż ja już nie pasiadam żadnej niestety, a jeśli chodzi o Lotusa o tak znam go dobrze, nie wspominając o Lemmingsach :P
Sawi, stare dzieje :)
Rewi fakt może i stare, ale za to w pamięci jare:) . Rewi a ty w co pykałeś najcześciej na Amidze? Miałeś może 1200?


« Ostatnia zmiana: 14 Marca 2010, 12:56:11 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Amiga jaką pamiętacie i w co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Marca 2010, 13:34:49 »
Hehe :) Mój brat jest miłośnikiem tych sprzętów i mnie zaraził :) Od dzieciństwa grałem w Super Frog'a (uff... będzie już 14 lat :) na Amidze 1200. Oczywiście na tejże Amidze grywałem też w LOTUS'a I, II, III oraz Jaguara we dwóch :) Oczywiście też Banshee, ale niestety był zabugowany i się wieszał. Wszystkie moje ciotki jakie znam, miały (część z nich nawet jeszcze ma Amigi 1200) i oczywiście grywają w Galagę.

Amiga 500, 600 też się przewinęły. Tam zazwyczaj to Wormsy.

Ze starszego sprzętu to Commodore C64. Na tym sprzęcie uwielbiałem grać w Iron Horse. Commodore 128D, to Defender of the Crown, Operation Wolf.

Z jeszcze starszego sprzętu to Schneider (niemiecki) i Amstrad (angielski). W sumie to oba sprzęty są praktycznie takei same. Na tym sprzęcie grałem w Fruit cośtam i B cośtam (pamiętam, że się latało samolocikiem).

Miałem jeszcze Atari, ale z braku odpowiedniego monitora, nie udało się nic włączyć.

Jeszcze był ZXSpectrum, ale to już taka stara maszyna, że nie mieliśmy żadnych gier do niego :)
« Ostatnia zmiana: 14 Marca 2010, 16:40:21 wysłana przez Rozi »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga jaką pamiętacie i w co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Marca 2010, 13:52:06 »
Hehe :) Mój brat jest miłośnikiem tych sprzętów i mnie zaraził :) Od dzieciństwa grałem w Super Frog'a (uff... będzie już 14 lat :) na Amidze 1200. Oczywiście na tejże Amidze grywałem też w LOTUS'a I, II, III oraz Lamborghini we dwóch :) Oczywiście też Banshee, ale niestety był zabugowany i się wieszał. Wszystkie moje ciotki jakie znam, miały (część z nich nawet jeszcze ma Amigi 1200) i oczywiście grywają w Galagę.

Amiga 500, 600 też się przewinęły. Tam zazwyczaj to Wormsy.
Rozi, Super Froga rzecz jasna kojarzę bodajże żaba z peleryną, coś mi tak świta. Wormsy oczywiście również. Robaczki :) . A Galaga nic mi nie mówi.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Marca 2010, 14:01:12 »
Tak, Super Frog, to żaba z peleryną.
Galagę masz tutaj:

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Marca 2010, 14:06:00 »
Galagę masz tutaj:

Oj to raczej  jej nie kojarzę, bardziej to mi się ta gierka kojarzy się z Pegasusem.
« Ostatnia zmiana: 14 Marca 2010, 14:12:06 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline bumer

  • Wiadomości: 448
  • Only PKP Classic
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 197
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Marca 2010, 19:19:14 »
Piłka nożna z kolegami na podwórku.
SU46-048 SU46-037 ST43-189 ST43-242 EN57-1146 EN57-837 EP07-330 RES 619-8

Offline DiDA Maszynista

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Marca 2010, 14:47:09 »
Cytat: sawi
jestem ciekaw w co grywaliście na Amidze i na innych sprzętach

Ja nie miałem amigi:). Często chodziłem do sąsiada popatrzeć, cóż to za cudo. Zabawa się rozpoczęła, gdy do domu zawitała 16 bitowa Sega. http://thegreatgeekmanual.com/images/geekhistory/october/sega-mega-drive.jpg
Najczęściej grałem w Sonic the Hedgehog. Nie posiadałem kart pamięci, więc pomiędzy posiłkami pauzowaliśmy grę, potem jechaliśmy dalej. Poza tym jakaś piłka nożna (Italy 94r) oraz wyścigi motorowe. To najlepiej zmarnowany czas, jaki wtedy miałem:).

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Marca 2010, 17:01:10 »
Super Frog, Settlersy, Civilization, Dune 2, Lotus 2 i 3, Jaguar XJ220, Wings of Fury, Kajko i Kokosz.
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

Offline OczeQ

  • Wiadomości: 172
  • Wariat Torowy
    • Zobacz profil
    • http://www.sgkw.eu
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Marca 2010, 21:11:38 »
Amigi się nigdy nie dorobiłem, ale był nieśmiertelny River Raid na Atari 800xl. Nawet miałem do niego dwie stacje dyskietek 5,25 cala (kazda wielkości średniej obecnie produkowanej drukarki).

A ZX Spectrum mam do dzisiaj :D


Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Marca 2010, 21:31:30 »
Nawet miałem do niego dwie stacje dyskietek 5,25 cala (kazda wielkości średniej obecnie produkowanej drukarki).

Te dyskietki są super cieńkie :) Miałem Commodore D128 właśnie na 5.25.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Marca 2010, 21:45:47 »
Super Frog, Settlersy, Civilization, Dune 2, Lotus 2 i 3, Jaguar XJ220, Wings of Fury, Kajko i Kokosz.
Hehe pamiętam Settlersy nie raz, żeby przejść misję to się grało na zmianę z kumplem :)
Przypomnialem sobie, że grywałem też w Goblinsy, najbardziej to w trzecia część, ale niestety jej nie przeszedłem bo dyskietki odmówiły posłuszeństwa i tak zakończyła sie moja przygoda z tą gierką. Gierka wciagała i grafika była całkiem całkiem. Sami zobaczcie i oceńcie http://www.ppa.pl/artykul-Goblins.3-7_15_1052.html
« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2010, 23:05:02 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Marca 2010, 22:06:41 »
Oh, tak mi się teraz jeszcze przypomniało, że jeszcze ciupałem w Traps and Treasures, i Space Shuttle (nie wiedziałem, że trzeba podwozie wysuwać i zazwyczaj awaryjnie lądowałem :)).

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Marca 2010, 23:13:38 »
Oh, tak mi się teraz jeszcze przypomniało, że jeszcze ciupałem w Traps and Treasures, i Space Shuttle
Rozi to pierwsze, czyli (Traps and Treasures) kojarzę, to była świetna gierka przygodowa. Z tego co pamiętam chodziło się w niej piratem. A tej drugiej to w ogóle nie znam, ten tytuł nic mi nie mówi.
« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2010, 23:21:26 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Marca 2010, 23:25:11 »
Tak, masz rację. Ja tam utknąłem chyba na drugiej czy trzeciej misji. Trzeba była zanurkować i wziąć jakąś drabinę, a na górze był strażnik pilnujący wejścia. Nie dało się go załatwić, przynajmniej ja nie wiedziałem ja.

A co do Shuttla:
http://www.lemonamiga.com/?mainurl=http%3A//www.lemonamiga.com/games/details.php%3Fid%3D2036

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Marca 2010, 23:34:16 »
No tak poczytałem teraz troszkę o Traps 'n' Treasures http://www.ppa.pl/artykul-Traps.n.Treasures-7_15_419.html  i też pamietam, że miałem z nią nie lada trudności. Rzekłbym nawet, że do prostych to ona raczej nie nalezała. Ale jedno trzeba przyznać, że to była super gierka, wciagała nie raz nie dwa :)
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Wdowa94

  • Wiadomości: 93
  • Elektro-Informatykowy MK
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Marca 2010, 19:22:04 »
Na AMIDZE to ja ciupałem w Lotus II i Lotus III :D
Gdyby MaSzyna działała na ATi....
...świat byłby piękny

WOMEN

  • Gość
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Marca 2010, 15:33:55 »
A ja miałam Commodore 64 :P Zawsze całą bandą graliśmy Pac-Man oraz Mario, ale hiciorem był Robocik :)
Nie wiem jak moja mama to znosiła....
ehhhhh miło wspominam te czasy :)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Marca 2010, 16:44:00 »

A ja miałam Commodore 64 :P Zawsze całą bandą graliśmy Pac-Man oraz Mario, ale hiciorem był Robocik :)
Jaki robocik hm? Ja nigdy nie miałem Commodore. Jedyna gierka jaką kojarzę na ten sprzęcik to taka w której był tam ninja i pies. No i oczywiście Giana Sisters :)
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Marca 2010, 16:51:40 »
No i oczywiście Giana Sisters :)

Giana Sisters na komodorka? Nigdy nie słyszałem. Na amigę tak, to chyba wszyscy znają :)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Marca 2010, 16:56:37 »
Giana Sisters na komodorka?
Hm to nie wiem może się pomyliłem, ale mam wrażenie że była też na komodorka. Spróbuje zaraz cos poszukać.
Jednak dobrze kojarzyłem @Rozi sam zobacz
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Davidsonxx

  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Marca 2010, 16:58:58 »
Ja niestety (:[) nie miałem żadnego z tych cudeniek (jestem za młody ;D) ale Giana Sisters była pod Comodore - tu można wywnioskować z opisu i komentarzy: http://www.dobreprogramy.pl/Giana-Sisters,Gra,Windows,13719.html

PS. Nie wyobrażam sobie procesora 1,02Mhz...

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Marca 2010, 17:11:21 »
PS. Nie wyobrażam sobie procesora 1,MHz...
Powiem Ci szczerze, że te "starocie" sprawiały więcej frajdy niż te dzisiejsze maszyny z 3GHz procesorem :).
Co do tematu to na Amidze grałem głównie w Lotusa, i jeszcze takie dwie gierki z czego jedna to było bieganie ludkiem po jakimś zamku i walka np z kościotrupami, a druga coś w rodzaju wojennej gry strategicznej :).
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Marca 2010, 18:01:08 »
Powiem Ci szczerze, że te "starocie" sprawiały więcej frajdy niż te dzisiejsze maszyny z 3GHz procesorem :).
Co do tematu to na Amidze grałem głównie w Lotusa, i jeszcze takie dwie gierki z czego jedna to było bieganie ludkiem po jakimś zamku i walka np z kościotrupami, a druga coś w rodzaju wojennej gry strategicznej :).

Powiem, że choć też jestem młody, może nawet za młody, to też preferuję te sprzęty. Ja już 12 lat temu, jak miałem 6 lat, zawsze przed przedszkolem wstawałem o szóstej rano, by pociupać na Commodore C64. Poźniej przewinęło się trochę sprzętów, typu Amiga 1200, Amiga 600, Amiga 500, Amiga 4000, Commodore C64, Commodore 128D, Schneider i ZXSpectrum. A to tylko dzięki mojemu bratu, który jest miłośnikiem tych sprzętów.

Co do gierek, to ta strategia to nie był Cannon Fodder?

Offline Ajusto

  • Wiadomości: 150
  • Notatnik;] A nawet ostatnio trasy tworze;]
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Marca 2010, 18:27:31 »
Amige mam do tej pory(działającą) :D Najczęściej grałem sobie w Motorhead, LOTUS-a i taką platformówkę w której naszą postacią był królik w niebieskim cylindrze(niestety do tej pory nie mogę znaleźć tytułu tej gry)

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Marca 2010, 18:53:55 »
Commodore C64 - "Spy vs Spy" i cała masa innych gier z kaset:)
Pegazus - "Contra", pełno wyścigówek i inne gry których już nie pamiętam.

Offline przem710

  • Wiadomości: 600
  • Tczew miasto kolejarzy :)
    • Zobacz profil
    • ForumKolejowe.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Marca 2010, 19:16:03 »
Ja miałem i jeszcze mam sprawnego COMODORE 64, grałem w całą mase gier od rana do wieczora tylko joysticki padały:) Boulder Dash 1 i 2, SIMCITY, Scenario, F16, F1, Indian Jones i jeszcze parę innych. Od Comodore zaczęła się również moja przygoda z programowaniem, był to język BASIC. Do tego polski podręcznik z całą masą błędów.   

Offline LHS_ST40S

  • Wiadomości: 472
  • OSx86 is the best!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Marca 2010, 19:44:53 »
Pegazus - "Contra", pełno wyścigówek i inne gry których już nie pamiętam.
Witaj w klubie. Ja potrafiłem godzinami siedzieć przed TV z podłączonym pegazusem. Niezapomniane "Super Mario Bros" i "Island" wciągały. Pegazus się popsuł co prawda, jednak znalazłem alternatywę - emulator symbianowy, na którym odpalam nes'y i przez to nokia mi pada 3 razy szybciej(żeby nie biegały za szybko te żółwie itd. trzeba ustawić 45fps, jakby ktoś też chciał pograć).
Cud zdarza się tylko kiedy nie ma znaczenia.