Autor Wątek:  Blokowanie prywatnej wiadomości  (Przeczytany 4668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Blokowanie prywatnej wiadomości
« dnia: 07 Listopada 2014, 13:05:01 »
Zanim napiszę na czym polega moja wątpliwość, pozwolę sobie zacytować słowa jednego z forumowych kolegów;

Cytuj
Jako moderator masz obowiązek czytać PW i w miarę możliwości odpowiadać, czego kilka razy w stosunku do mnie nie uczyniłeś

Właśnie, proszę administrację o odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, czy moderator może od tak sobie, zablokować funkcję otrzymywania prywatnych wiadomości od kogokolwiek?
I tutaj kolejny cytat;

Cytuj
pozwalam sobie na rzeczywistą ripostę i pouczenie moderatora, aby odpowiadał na PW na zapytania tą drogą. To może nie tylko obowiązek, także dobre wychowanie ...

Również w tym miejscu wnoszę o pouczenie moderatora, jak i wyciągnięcie konsekwencji. Bo z racji pełnionej funkcji, powinien on być dla forum, a nie przeciwko. Ja osobiście próbuję się z nim skontaktować od dłuższego czasu, celem zdobycia informacji odnośnie moich zdjęć na tekstury budynków, gdyż dość dawno temu zostały mu wysłane i do dnia dzisiejszego bez echa. Oto co wydarzyło się po kolejnej próbie wysłania wiadomości prywatnej (załącznik). Kilkukrotnie doszło między nami do dość ostrej wymiany zdań poprzez PW właśnie, ale blokowanie funkcji PW z perspektywy moderatora jest moim zdaniem wysoce olewatorskim jak i bardzo ignoranckim traktowaniem forumowej społeczności. Proszę administrację o interwencję.

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Odp: Blokowanie prywatnej wiadomości
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopada 2014, 14:11:13 »
Może wysyłasz tych wiadomości zbyt dużo i niektórzy mają cię dość? Swego czasu i do mnie lubiłeś wysyłać PW, abym się ciągał, zrobił ci kawe, czy skoczył po zapałki na CPN.
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Blokowanie prywatnej wiadomości
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Listopada 2014, 20:19:34 »
Moja skrzynka pw jest do dyspozycji Administracji, także stanowczo zaprzecza temu co napisales. Jak wiadomo bylem moderatorem, bardzo kontrowersyjnym, ale nikt mi nie za rzuci, ze za swojej kadencji olewalem korespondencję  (userów). Rozumiem ze odpowiedz @EU07-483 jest kabaretowym występem.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Blokowanie prywatnej wiadomości
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopada 2014, 21:33:44 »
Chwila, moment. Skarzysz sie publicznie na moderatora, bo zablokowal Twoj spam w prywatnej sprawie? Odpowiadam - moze zablokowac PW, bo oprocz pelnienia funkcji, jest tez userem. I tez ma swoja prywatnosc. Jak przyjdzie Ci zglosic uzasadniona watpliwosc do jego pracy jako moderatora, zglos sie wtedy do ktoregos z adminow. Temat uwazam za wyczerpany w publicznej dyskusji. Zamykam.