Autor Wątek:  Zimowa sceneria  (Przeczytany 3095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MKdudu

  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Zimowa sceneria
« dnia: 28 Listopada 2010, 22:21:17 »
Witam.
Ze względu na odpowiednią pogodę i zapowiedzi synoptyków programu TVN METEO dla najbliższych dni mojego regionu, jestem chętny na zrobienie kilku zdjęć w scenerii zimowej (otoczenie,tory) oraz przekazanie ich w dobre ręce na wykonanie textur dla PC2009. Chciałbym spytać jak powinny wyglądać dokładnie takie zdjęcia oraz jakich obiektów potrzeba do zrobiebia zimowych textur.
Pozdrawiam, Daniel.
^^PR Rzeszów^^

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Zimowa sceneria
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopada 2010, 22:33:39 »
Są to przede wszystkim torowiska oraz drzewa, krzaki, ściany lasów. Trochę tekstur w prawdzie już jest, jednak zawsze lepiej, gdy nie będą się one powtarzać. Co i jak - najlepiej jest wywnioskować przeglądając folder textures i uzmysłowić sobie, co tak naprawdę z użytych już tekstur powinno być pod śniegiem.

Offline Krzystek60

  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zimowa sceneria
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudnia 2010, 17:05:04 »
Witam, zakładam wątek z pytaniem do userów którzy tworzą tekstury zimowe, zważając na warunki atmosferyczne (duże ilości śniegu) stwierdziłem że można się wybrać na szlak, stację czy przystanek aby zrobić jakieś zdjęcia. I oto moje pytanie do twórców, Zdjęcia jakich obiektów byście potrzebowali?
Pozdrawiam, Krzystek60

Scaliłem.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 17 Grudnia 2010, 21:33:31 wysłana przez REWIZOR »
Nie ważne jaki popełnisz błąd... Ważne jest to żeby nie powtórzyć go jeszcze raz.