Autor Wątek:  Moja refleksja świąteczna  (Przeczytany 3483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Moja refleksja świąteczna
« dnia: 28 Grudnia 2009, 09:40:46 »
Witam

Świąteczny wieczór, ciepła herbata, kawałek makowca, relaks przed komputerem, przeglądając m.in. serwis YouTube i na co natrafiam? Otóż na kolejne filmiki z nieoficjalnymi dodatkami. Nie są to jakieś super filmiki, jedyne ich przesłanie to pokazać twórcom "MAM UNOFFA!". Troszkę to żenujące, że tak traktuje się ludzi bezinteresownie tworzących dodatki. W związku z tym, powoli zaczynam rozumieć postępowanie @Barta i @CTL-a. Oni także marnowali swój prywatny czas, tworząc dodatki do naszego symulatora, zaufali gronu Developerów i Betatesterów, wśród których znalazły się "dobre duszyczki", niosące radość i spełnienie, wielu dwunastolatkom. Taka sama sytuacja jest i dziś. Dobrze, że najnowsze dodatki, nie są już w działach Developerskich i BT, tylko w innym dziale, do którego mają dostęp tylko wąskie grono zaufanych osób. W związku z powyższym, oświadczam iż oficjalnie "światło dzienne", ujrzą tylko moje modele lokomotyw EU07 (303E) i ewentualnie SM42 oraz ET21. Reszty dodatków (SM30, SP32, SP47, SU45, poprawione model kabiny i zewnętrzny ET22, Bipa, wagony tarowe, trasa Kalisz Pomorski - Drawno) nie będę wydawał, bo i tak już je macie ;-)

Możecie mówić, że się "obrażam", ale mi po prostu nie chce się współpracować z kretami w Devs, wolę czas spędzić lepiej, niż za friko tworzyć coś, co i tak zostanie mi skradzione ;-)
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2009, 10:25:32 wysłana przez Sakorius »
Pozdrawiam, Sławek